Olsztyn

 

PATRON REGIONALNY Programu w Olsztynie

Piotr Myszka

 

KOORDYNATOR REGIONALNY Programu w Olsztynie

Rafał Szukiel

tel: 507 106 337

e-mail: olsztyn@pya.org.pl

Rafał Szukiel

Od 31 lat związany z żeglarstwem. Olimpijczyk z Pekinu, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w klasie Finn, OK. Dinghy oraz DN. Od roku trener żeglarstwa w klubach AKS-OSW Olsztyn i Nauticus Olsztyn. Koordynator programu Energa Sailing Youth w Olsztynie w roku 2013.

Pochodzi z Mrągowa aktualnie mieszka w Olsztynie.

Wykształcnie wyższe mgr inż. Ochrony Środowiska.

Uprawnienia żeglarskie: sternik jachtowy, sternik lodowy, sternik motorowodny, instruktor żeglarstwa PZŻ, instruktor sportu w żeglarstwie, sędzia żeglarstwa klasy II.

 

INSTRUKTORZY

Maciej Maląg

Tel: 508525934

e-mail: maciejpol10@gmail.com

Maciek Maląg

Pochodzi z żeglarskiej rodziny więc żegluje od dziecka. Reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata i Europy w klasie Finn i 420. Medalista Mistrzostw Polski w tych klasach.

Marcin Gontarz

Tel: 883565995

e-mail: marcingontarz51@gmail.com

Marcin Gontarz

Pochodzi z rodziny, w której bycie znakomitym załogantem w klasach 420 i 470 jest tradycją. W swoim dorobku ma medale Mistrzostw Polski. Wciąż jako wzór załoganta jest zapraszany na konsultacje z młodymi pasjonatami klas dwuosobowych.

Aleksandra Laskowska

Tel: 795223063

e-mail: alexandra13@autograf.pl

Ola Laskowska

Od najmłodszych lat pływanie, stało się jej stylem życia, nauczyło cierpliwości i wytrwałości. Dziś studiuje fizjoterapię w Olsztynie by w przyszłości pomagać dzieciom. Celem stało się zarażanie innych swoimi pasjami.

 

Program Energa Sailing Edukacja rozkręca się na dobre w stolicy Warmii i Mazur.

Oprócz szkolenia typowo żeglarskiego, teoretycznego i praktycznego, dzieci będą uczęszczać na naukę pływania w Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. Józefa Rusieckiego. Uczelnia ta użyczając nam swoich studentów-wolotariuszy bardzo pomoże nam w organzacji urozmaiconych zajęć na przystani.

W kwestii szkolenia dzieci niepełnosprawnych podjęliśmy współpracę ze stowarzyszeniem "Strzał w dziesiątkę". Podopieczni Stowarzyszenia będą uczęszczać na zajęcia żeglarskie na łodzi klasy DZ.

Zapraszamy!

 

Warunki ubezpieczenia

NNW - suma ubezpieczenia 10.000 PLN - ochrona w zakresie pełnym, całodobowa i przez 12 miesięcy uwzględnia wszystkie nieszczęśliwe wypadki podczas zawodow, treningów, w drodze na zawody i treningi a także w domu, na boisku szkolnym, na obozach sportowych itp. (zastepuje ubezpieczenie szkolne)

Szczegóły u regionalnego koordynatora.

 

Polski Związek Żeglarski - Organizator ENERGA - Sponsor tytularny Ministerstwo Sportu i Turystyki Polskie Stowarzyszenie Grupy Optimist wp.pl POZŻ ZOZŻ KOZŻ POZŻ WMOZŻ WOZŻ
created by Web Applications